Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 HUNTsky div

Goto down 
+14
Terror
mibo-mikoseptinex
Mate 1
peter velky
trud
vilibrord
navinav
ToMaSXXX (edkofesak)
JohnyGX
Strach&Hroza
felo
Melllon
mskt007
sancho
18 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
sancho




Počet príspevkov : 332
Registration date : 01.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeNe 6 september - 22:43

Sorry, ak je to spam alebo duplicita.
Ale viem, ze toto cita aj vedenie HUNTs, tak to pisem sem.

Strasne sa hanbim za to, co sa stalo. Ani, nepacilo sa mi, ze "spolocny" div postavia HUNTi a nie Acka, ale sli sme po tom a hotovo.
Nechcem takto vyhrat - zradcovia boli JEDNOZNACNE v nasej ali, je to nasa chyba.
Cest si uz vratit nemozeme, ale mozeme spravit aspon to, co by sa cakalo od skutocnych kamaratov.
Dohodnime sa priamos vedenim HUNTs. Nech povedia, ktore riesenie (pockat na nich, katovanie navzajom, ...) chcu a tak to spravme.
Kazdopadne, v stave, v akom je to teraz, nebudem mat z vitazstva radost.
V tejto situacii by som bol 1000x radsej, ak by som mohol povedat, ze vyhral spolocny div a postavil ho tyron. V klude mu bude posielat surky (2/3 wilo + red a 1/3 k tyronovi).

Je to velka potupa.
Toto sa nemalo stat.
Takto vyhrat nechcem.
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 2:15

100% souhlas
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 12:36

V HUNTs je zatial relativny klud.

Zbytocne sme nerozmazavali kto utocil a nikto to zatial neriesi. Dolezite je, ze su uz mimo ali.

Otazne je, ci to niekto nezacne riesit na verejnom forku, pretoze az potom by z toho vznikla citliva tema.

Nechajme to plynut nadalej tak ako to je. Moze sa stat, ze sa budem este ospravedlnovat ja vam HUNTsky div 929828 HUNTsky div 929828

Pockam kym sa vrati xiller z dovolenky a potom to s nim prekecnem.
Ale urcite sa bude stotoznovat s mojim nazorom.
Návrat hore Goto down
felo




Počet príspevkov : 137
Bydlisko : Zvolen
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 15:05

Doteraz som sa k tejto teme nevyjadril, aj tak cez vikend som tu nebol, takze strucne:

Co sa stalo nechajme uz minulosti, aj mne je to velmi luto, nemalo sa to stat ale stalo sa HUNTsky div 129597

Mam navrh pre mellona a ostatnych Huntov:
zlucme stavitelske teamy z oboch aliancii do jedneho a postavme spolocne div. Nalejme si cisteho vina: nas hlavny div nie je red, ale wwiilloo Smile Dlho sme udrziavali aj nasich ludi v tom, ze red je natom dobre, ale nie je. Daleko vpredu je wilov div, ten ma dostavanu infrastrukturu, kym u reda ju este len musime dostavat. Nasa taktika je, ze budeme betonovat reda, aby on schytal ostre a potichu stavat vila s minimalnym defom, dokonca nas viackrat tam spehli a ked videli zufalo malo defu tam tak kazdy predpokladal, ze je to len fake div. lol! Pokial by nikto wila neskatol tak do konca tyzdna je po serveri... Preto navrhujem spojit oba teamy, potichu, velmi potichu zadefovat wila s tym, ze najprv ho zadefovat 100% preverenymi ludmi a o par dni vyjst oficialne s pravdou von. Ona uz bola naznacovana vo viacerych HS ale vacsina ludi, aspon podla reakcie, si mysli ze red je nasa priorita. Samozrejme nadefovat to aj spolu s Huntmi. Toto je len moj maly navrh, ktory vychadza z toho, ze uz chcem mat cim skor pokoj s travianom. Samozrejme ak sa dohodneme na inom variante, tak ho len privitam Smile
Návrat hore Goto down
Strach&Hroza




Počet príspevkov : 752
Registration date : 20.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 15:59

no ja aj suhlasim, s tymi 100% preverenymi ludmi, uz sla HSka odo mna v A+, tam si myslim, ze nebude ziadny spehun Smile
Návrat hore Goto down
JohnyGX

JohnyGX


Počet príspevkov : 284
Registration date : 28.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 16:13

no ja mozem presuvat surky ak mate jeden ucet tak sem s ním, a co s armou este sa tu stale suší
Návrat hore Goto down
Strach&Hroza




Počet príspevkov : 752
Registration date : 20.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 16:28

ak mas KB tak pockaj este, chcem vsetky styri divy prebrat naraz, nech dame ten screen kde budeme mat pod kontrolou 13 divov a potom uz s tou armou mozes spravit co chces Smile
Návrat hore Goto down
JohnyGX

JohnyGX


Počet príspevkov : 284
Registration date : 28.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 16:50

Strach&Hroza napísal:
ak mas KB tak pockaj este, chcem vsetky styri divy prebrat naraz, nech dame ten screen kde budeme mat pod kontrolou 13 divov a potom uz s tou armou mozes spravit co chces Smile

kb su na niekolko dedin
Návrat hore Goto down
JohnyGX

JohnyGX


Počet príspevkov : 284
Registration date : 28.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 16:53

najlepsie najst nejaké lamacke ucty a v tých divoch postavit palac a nastavit ju hned za hlavnu , neviem ci sa to da urobit a nikto to uz neprebere
Návrat hore Goto down
Strach&Hroza




Počet príspevkov : 752
Registration date : 20.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 17:01

to sa bohuzial neda.
Návrat hore Goto down
ToMaSXXX (edkofesak)

ToMaSXXX (edkofesak)


Počet príspevkov : 238
Registration date : 13.10.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 17:03

No to je zajímavý řešení a podle FAQ by to teoreticky šlo, tam je jen podmínka, že ve vesnici už nesmí být rezidence, ale jestli to opravdu jde, to netuším.
Mělo by to i další výhody - obilný pole by tam šly vytáhnout víc jak na 10lvl a mohl by tam být kameník, takže další bonus proti katování DS... Smile
Ale to už teď není tak podstatný...
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePo 7 september - 18:17

ne, to nejde
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 19:49

Nasi stavitelia ma poprosili, aby som zverejnil VIPke Archangels tento rozhovor s chlodovikom.
Po precitani pripojim aj svoju dedukciu zalozenu na subjektivnych dojmoch a pocitoch.

Akcia chlodovika a samotara, plus dalsich ludi vam zabezpecila vitazstvo (ak sa nic neocakavane nestane).
Po utokoch poslusne opustili ali, aby vam nesposobili tazkosti.

Predtym som povazoval tychto ludi, za hracov, kt. sa pokusili narusit vztah A&H a zaroven vykonavali spionaz pre nepriatela.

Nic z toho asi nie je pravda, kedze sa tu chlodovik vyznava k laske k Ackam a praje si ich vitazstvo.
V pripade, ze je niekto spionom, tak jeho prvotnym poslanim je poskodenie ali v ktorej tuto cinnost vykonava.
To by znamenalo utok na vasich stavitelov.
Samozrejme sa tak nestalo a preto vyslovujem pochybnosti nad celym tymto incidentom...

Viem, ze uz nic nezmenim, ale beriem to ako moralnu povinnost zastupovat zaujmy clenov HUNTs a najma stavitelov, kt. nonstop otrocia na vystavbe...


citat zdola:


_____________
Chlodovik napísal:

ale nie som a ty to dobre vies. ak vyhras, tak len preto, lebo sa acka
tak rozhodli. viem, ze si na mna nazlosteny, ze si sa uz videl vitaz,
ale ber to sportovo a nauc sa aj prehravat. hoc teraz aj ked svoj div
nevytiahnes na 100 aj tak budes vitaz.
____________
tyron-nz napísal:

si na velkom omyle
____________
Chlodovik napísal:

pozri sa, zober si to aj z tohto uhla pohladu. keby bola ostala vojna
len medzi hf a hunts bez aciek. nebol by si tam kde si teraz, tzn. ze
asi velmi tazko by si mal div najvyssie postaveny. prepac, ale ja to
vidim takto. vies teraz vyhra uz nie je v tvojich rukach. je to v
rukach ackarov. ako sa oni rozhodnu, ten bude vitaz.

____________
tyron-nz napísal:

to je nazor hraca ktory bol zalezeny cely server pod menom A kde mal
pokoj od vsetkeho a nesledoval vsetky situacie ktore sa diali u nas.
prepac ale teba je mi luto uz teraz...
____________
Chlodovik napísal:

ak vyhras ty, tak len preto, ze ackari ta budu lutovat. vies myslia si,
ze by bolo voci tebe nespravodlive, ked vyhraju oni, ale to je blbost.
oni maju vyhrat, lebo ty si bol regulerne skatovany. smola, mal si len
o jedneho nepriatela naviac. takze ak vyhras ty, vyhras nezasluzene.
____________
tyron-nz napísal:

vidis a ked vyhra nas div tak sa budem smiat takym zradcom ako si ty Smile
____________
Chlodovik napísal:

nuz oni tomu asi nechceli verit, ze to spravime. no neviem, ci sa
samotar dohodol aj s RSD, ale ja som sa s nim nedohadoval. on sa asi uz
len pridal, ked vedel, co sa chysta, tak ako aj ostatni co tiez
utocili. dohodli sme sa len my dvaja ja a samotar. vysvetli to tak aj
ostatnym. pozri sa, ty budes vitaz tak ci tak, ja len verim, ze nebudes
vitaz so svojim divom. ak nevyhra tvoj div ale ackarsky, tak vitaz
budem aj ja :-)
____________
tyron-nz napísal:

aaale nenecham toto si vyhrame a dost ma zaraza aj to ze dovolili aby ste spravili na nas takyto podraz ty RSD a samotar
____________
Chlodovik napísal:

sk3? no tak nech sa ti tam dari, tento server uz nechaj ackam a ten
dalsi si kludne vyhraj. aky tam budes mat nick? mozno sa tam potom
prihlasim len tak pozriet ako to tam ide
____________
tyron-nz napísal:

no ze si dam este jeden server Smile
____________
Chlodovik napísal:

myslim, ze sa nepozname. pocuj co si myslel, ze o tebe budeme este pocut? ja uz s travianom koncim, uz viac hrat nebudem.
____________
tyron-nz napísal:

FUN323
____________
Chlodovik napísal:

a s kym si pisem? osobne z hunts nemam rad len hraca co hral za ucet slobodna europa, zdal sa mi dost arogantny
____________
tyron-nz napísal:

myslim ze HUNTS uz nebude mat kto zalozit ale o mne dalsi vek este
budete pocut Smile inak nepises si s tyronom ten tu uz nehra davno
____________
Chlodovik napísal:

presne tak to malo byt. ta hra by bola zaujimavejsia ako teraz. ja som
bol HF-kar, ale po rozpade ally som sa pridal k ackam. ale stale som
dufal, ze pojdeme proti vam, co uz mozno niekedy v buducnosti.
____________
tyron-nz napísal:

jj bolo a ktovie ako by to dopadlo uz aj kvoli tomu ze acka maju dost
nepriatelov tiez plus este my keby sme tam no neviem vytvorili by sa
dva sektory ale to by bolo vsetko inak lebo tu bolo aj tuk aj HF a
podobny sraci
____________
Chlodovik napísal:

no ved o tom je ta hra, nemoze mat kazdy kazdeho hrat. bola by tato hra
nudna. ale priznaj jedno, keby bola vojna hunts vs acka, to by bolo
vzruso, nie?
____________
tyron-nz napísal:

no my sme mali dost nepriatelov a prave preto by sme mali zasluzene vyhrat.
To je uz tvoj nazor na nas ja ti ho neberiem ja tu tiez nemam rad vela ludi a tu som
____________
Chlodovik napísal:

ber to tak, ze reddevil, resp. wwillo mali o jedneho nepriatela menej
ako ty. takze preto by mali vyhrat. vies, vas huntakov som nikdy nemal
rad. stale do poslednej chvile som dufal, ze sa s vami rozkamaratime,
bohuzial nestalo sa tak.
____________
tyron-nz napísal:

mas bujnu fantaziu tiez HUNTsky div 929828
____________
Chlodovik napísal:

no ked myslis, ja len verim, ze ti teraz nenechaju vyhrat. velmi by ma sklamali. resp. zmenil by som si mienku o nich.
____________
tyron-nz napísal:

tak reci vedu len fanatici
____________
Chlodovik napísal:

ja verim, ze je to reddevil. dufam, ze nebudu acka k tebe lojalni a daju ti vyhrat. lebo aj take sa uz reci vedu.
____________
tyron-nz napísal:

vyhra ten najlepsi
____________
Chlodovik napísal:

to co som ja dal dole nie je podstatne. ja som chcel zlozit hradbu aby
ti samotar zlozil sklady. prepac, ale ja drzim prsty reddevilovi a nie
tebe. inac nemam nic proti tebe, ale nechcem aby hunts vyhralo, drzim
prsty ackam. aj tebe pekny den
____________
tyron-nz napísal:

Pekne dal si dole az obilne pole s tou mega army HUNTsky div 929828
have a nice day Razz
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 20:33

Nuz Melllon, co sa tyka Samotara, tak ja osobne verim, ze on tym spehom bol a utokom chcel nastrbit doveru medzi H a A. Co sa tyka Chlodovika, ten zjavne sledoval iny ciel ... mne osobne sa nezda ze by vyznaval lasku k Ackam ... skor mi to pripada ako akt nenavisti voci HUNTom ... a posledna vec ... skus prosim ta blizsie vysvetlit vetu: "Po utokoch poslusne opustili ali, aby vam nesposobili tazkosti." Tymto nas totiz obvinujes z toho, ze sme to zosnovali my ... ale mozno som si to len nespravne vysvetlil ...
Návrat hore Goto down
felo




Počet príspevkov : 137
Bydlisko : Zvolen
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 21:56

[quote="Melllon"]Nasi stavitelia ma poprosili, aby som zverejnil VIPke Archangels tento rozhovor s chlodovikom.
Po precitani pripojim aj svoju dedukciu zalozenu na subjektivnych dojmoch a pocitoch.

Akcia chlodovika a samotara, plus dalsich ludi vam zabezpecila vitazstvo (ak sa nic neocakavane nestane).
Po utokoch poslusne opustili ali, aby vam nesposobili tazkosti.

Predtym som povazoval tychto ludi, za hracov, kt. sa pokusili narusit vztah A&H a zaroven vykonavali spionaz pre nepriatela.

Nic z toho asi nie je pravda, kedze sa tu chlodovik vyznava k laske k Ackam a praje si ich vitazstvo.
V pripade, ze je niekto spionom, tak jeho prvotnym poslanim je poskodenie ali v ktorej tuto cinnost vykonava.
To by znamenalo utok na vasich stavitelov.
Samozrejme sa tak nestalo a preto vyslovujem pochybnosti nad celym tymto incidentom...

Viem, ze uz nic nezmenim, ale beriem to ako moralnu povinnost zastupovat zaujmy clenov HUNTs a najma stavitelov, kt. nonstop otrocia na vystavbe...
/quote]

Cital som ten rozhovor niekolkokrat a nejako nechapem, ako mozes mat z tohoto rozhovoru nejake pochybnosti, aj ked viem, ze ja to vidim z inej strany ako ty. My sme tvrdili, ze samotar je spion, nie chlodovik. To sa aj potvrdilo (na ten ucet mal pristup cardo a aj sevo...) A mozem zarucit, ze nikto z nas o ich akcii naozaj nevedel. Skor som z rozhovoru pochopil, ze chlodovik bol zaryty HF, potom sa u nas skryl (bohuzial, ale naozaj sme to nemohli ani tusit, v ostatnych vojnach ako napr. Fenix sa aktivne zapajal do utocenia). To co spravil bolo jeho vlastne, slobodne rozhodnutie, ktore vobec nekoresponduje z nasou politikou. Ja mam skor pocit, ze sa snazil vyvolat medzi nami vojnu, aby bol server "zaujimavy".
Mne osobne je naozaj velmi luto jeho kroku! Ale spat to uz nejde zobrat.... Tiez patrim medzi stavitelov a viem si predstavit vasich, ako ich to muselo zobrat....
A musim dodat, ze sa uz neviem dockat konca servera a je mi totalne jedno, kto z huntov alebo nas to vyhra, len nech je to cim skor Smile
Návrat hore Goto down
vilibrord

vilibrord


Počet príspevkov : 641
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 22:01

felo napísal:
A musim dodat, ze sa uz neviem dockat konca servera a je mi totalne jedno, kto z huntov alebo nas to vyhra, len nech je to cim skor Smile

citas mi slova z ust... HUNTsky div 241146 HUNTsky div 241146 HUNTsky div 241146 HUNTsky div 310995 HUNTsky div 97395 HUNTsky div 97395 HUNTsky div 97395
Návrat hore Goto down
ToMaSXXX (edkofesak)

ToMaSXXX (edkofesak)


Počet príspevkov : 238
Registration date : 13.10.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 22:03

Taky mě to připadá jako obvinění vedení archangels...
Melllon, přečti si to eště jednou. Byla to akce dvou nebo tří lidí a ne aliance! Chlodovik byl v HF a s HUNTs ve válce, takže zřejmě toužil po pomstě. Nemůžeme vědět, komu rupne v kouli a pošle útok na nějakýho spojence.

Můj názor je ten, že se jim povedlo přesně to, čeho chtěli původně docílit - nahlodat důvěru mezi našima aliancema a poškození jim to snáz uvěří...
Tu větu "láska k Archangels" vám napsal někdo, kdo HUNTs nemá rád, protože ste byly s HF ve válce, někdo kdo podrazil nás i vás a HUNTs tomu velice rádo a ochotně uvěřilo...

A když už se tady vytahujou věty z textu, co třeba "dohodli sme sa len my dvaja ja a samotar"
Návrat hore Goto down
Strach&Hroza




Počet príspevkov : 752
Registration date : 20.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 22:04

To, ze poslusne opustili ali neviem, ale mne sa zda, ze ich niekto od nas vyhodil, alebo sa mylim? Nech sa pripadne vyjadria ti, co maju prava, ci niekoho z nich vyhodili.
Ta ich akcia nebola nikym od nas riadena preboha, ved sa aj treba zamysliet, keby sme niekedy planovali zradu, tak by sme to nerobili takto lamersky, ze tyrona skatuje niekto od nas a potom hned odide...Ako som uz pisal do verejnej sekcie fora, Samotar mi uz davno pisal zo srandy, ze ked to nebude kde poslat, ze to posle na vas. Ale tomu som neprikladal ziadnu vahu. Chlodovik som ani nevedel, ze taku armadu vobec ma. A RSDho som bral ako lamku, ktora, ked uz, katne nas, lebo sme ho vyhodili z ali, znicili mu main a offku. Ale uz sa opakujem, toto som pisal do verejnej sekcie.

Tento rozhovor s chlodovikom nepovazujem za nejaky dolezity. Proste zbludily chlapec, ktory nechapal, ze s HUNTs mame spojko od zaciatku dokonca. Samotar bol len typek, ktory nechcel, aby mu arma zmizla bez uzitku. To je moj pohlad. A RSD lamka, ktoru sme vyhodili z aciek niekedy v juni(?).
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 23:15

Napisal som svoj nazor na zaklade subjektivnych pocitov, proste mi to nepripada košér, to je vsetko.

Ale pani, nikto tu nenapisal nic, ze vy ste to organizovali. Dufam, ze v tomto pripade neplati, trafena hus zagaga HUNTsky div Icon_smile

Ak viete, ze na ucte samotar bol cardo so sevom a tato akcia bola zamerana na vyvolanie vojny medzi A a H resp. nastrbenie dovery, tak to napiste ako hotovu vec a vsetko je vyriesene.

Len ma trosku zaraza alibizmus, kt. tu panuje.
Nezbavujme sa zodpovednosti za ciny svojich clenov, nech uz je to akykolvek jedinec.
Chce to trosku empatie a predstavivosti.
Tento isty cin z nasej strany podla totozneho scenara by u vas vyvolal take iste reakcie, tak ma prosim neodsudzujte.

P.S.
Myslel som si, ze sa nam podarilo vytvorit spolocnu stavitelsku alianciu H&A, ale zial povedzme si uprimne, nie je tomu tak...
Je pozitivne, ze aspon vedenia oboch ali veria tejto myslienke, ale u radoveho hraca to zlyhalo.

Na SK2 som bola podobna situacia, ked najsilnejsie ali servera LORDS a HEROES predisli potencionalnym konfliktom fuziou a vznikom novej ali TITANS.
Snad teda niekedy nabuduce... HUNTsky div Icon_wink





Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimeŠt 10 september - 23:39

Nuz ... myslim, ze ak by sme vytvorili alianciu s nazvom Electroid, tak by to u HUNTov mohlo najst odozvu ... ona sama sa stale citila castou HUNTom, cize by mohla byt spojovacim clankom nasich aliancii
Návrat hore Goto down
trud

trud


Počet príspevkov : 498
Registration date : 30.11.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePi 11 september - 0:56

som sice ackar ale aj ja si myslim ze dakto o tom vedel .ze to nebola samostatna akcia tych dvoch.myslim ze o tom daky jeden dvaja ludia vedeli..to je moj pocit..urcite s dakym pisali..dakto to podla mna vedel...server vyhrali acka a hunts aj keby zrovna div postavil TUK..vobec sa mi zakoncenie traviku divom nezda spravne.vobec to nevypoveda o sile ali..lebo staci 1 hrac co dakde bokom stava armu a zmeni poradie..ak je katov vela tisisc..uz ich nic nezasatavi..a server rozhodne 1 hrac ktory dokazal cely server hovno...vyhrali acka a hunts a div moze postavit kto chce.
Návrat hore Goto down
peter velky

peter velky


Počet príspevkov : 91
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePi 11 september - 10:52

treba to dostavať, sme spojenci - buď by o víťaznom dive rozhodol niekto tretí čo do súperenia zasiahol a skatoval nás , alebo niekto spraví takúto partizánčinu, osobne mi je to jedno veď sme od začiatku boli spojenci, navyše sme to už raz postavili
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePi 11 september - 11:50

Mellon -

tvoje první reakce se mi moc líbila.. teď už méně.. i když chápu, že jsi tlačen lidma, kteří chtěli vyhrát za každou cenu.. už od začátku stavby jsem cítil ze strany Hunts víc nacionality ve jménu Hunts.. u nás bylo x-krát řečeno velmi nahlas, že jedem A&Hunts a je jedno kdo to dá dřív.. moc se mi to od vašich stavitelů nelíbilo, ale doufal jsem, že to zůstane v určitých mezích.. ten rozhovor Tyrona mě zase zase jen utvrdil, že to tak není.. ze strany těch 3 zmrdů jednoznačně vyznívá, že chtěli narušit spojko A&Hunts kvůli svým zájmům (HF a snad i cardovina..), ale Tyron mu několikrát nahrál, že pořád chce vyhrát.. místo, aby mu napsal, že ta akce byla úplně zbytečná, protože A&Hunts stejně vyhrají a je jedno který z divů to bude..

cardoušové už prostě nemají armádní síly, aby nějak server změnili.. tohle je prostě jejich jediná možnost a pokud se jim to povede, tak vyhráli oni - a ne my - A&Hunts!!!
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePi 11 september - 14:19

Michal -

moja prva reakcia bola zalozena na obmedzenych informaciach t.j. akteri boli spionmi a urobili to zamerne, aby vyvolali vojnu resp. akykovlek iny konflikt
medzi A&H.
Postupom casu a po zhliadnuti rozhovoru chlodovika pochybujem, ze spionaz je zalozena na pomoci pre alianciu v ktorej tuto cinnost vykonaval.

nie som tlaceny ludmi, kt. chcu vyhrat za kazdu cenu, pretoze nepozadujeme ziadnu kompenzaciu, ci uz vo forme prenechania prvenstva stavitelovi tyron-nz alebo akejkolvek inej

to o tej nacionalite vobec nechapem (vratil som sa zo sluzobky - som trosku pomalsi :-), takze skus vysvetlit. Ak to suvisi s tym nasim osobnym konfliktom, kde som bol oznaceny tebou za nacionalistu, tak nemusis vysvetlovat :-)))

Uz neviem co by som k tomu viac dodal, asi len nezbavujme sa zodpovednosti za konanie svojich clenov.
Kazdy racionalne uvazujuci clovek sa vie na celu udalost pozriet ocami druhej strany. Ked sa o to pokusite, zistite co sa vam tu snazim vysvetlit.
Návrat hore Goto down
Strach&Hroza




Počet príspevkov : 752
Registration date : 20.12.2008

HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitimePi 11 september - 14:29

Melllon, co sa tyka zbavovania sa zodpovednosti, ty sam si napisal toto:

"Travian je anonymna onlajnovka, takze nie je
mozne ustrazit kazdeho jednotlivca, dokonca ani nevieme, ci na danom
ucte klika spriaznena dusa..."

Tazko sa da ustrazit 100 ludi, ci uz v ackach, alebo v hunts. Ja by som za vsetkych nedal ruku do ohna ani teraz pri konci.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HUNTsky div Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HUNTsky div
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: HUNTsky div-
Prejdi na: