Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 HUNTsky div

Goto down 
+14
Terror
mibo-mikoseptinex
Mate 1
peter velky
trud
vilibrord
navinav
ToMaSXXX (edkofesak)
JohnyGX
Strach&Hroza
felo
Melllon
mskt007
sancho
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 13:50

to Melllon:


Allias
RE^3: žiadny predmet
13.09.09
21:35:36
sorry, ale nezasloužíte si to.. byla to naše chyba, že jsme vás nechali žít ve stínu Hunts.. už by jste tu dávno nebyli.. tak jako ostatní "enemy"..
____________
Allias napísal:

práveže chcel Wink už sem dúfal že v závarečnej tabulke najuspešnejších útočníkov bude meno Allias a nie mskt007
aspoň nejaký zástupca nešeho bloku
____________
mskt007 napísal:

no přece ses s náma nechtěl srovnávat?? Smile))
____________
Allias napísal:

lol, si ma nasral s tvojím off rangom ...


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
na tohle už odpověď neměl..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

to, že jsi tu tak na rovinu napsal proč bylo napsáno "stavitel Hunts" je fakt úsměvné.. připojím se jen navinavovi a dalším, protože aliance B byla jen parta "zmetků", která tu přežila jen díky DONu s Hunts.. ale to, že jste i záměrně rozlišili jména divů je fakt prdel

HUNTsky div - Stránka 3 663421

já taky souhlasil se zastavením stavby divu, nebo jsem i dával možnost, že bych přestoupil k Hunts, abych nevyhrál takovým způsobem.. ale teď už to beru jako spravedlivou tečku za serverem.. každému co po právu zaslouží HUNTsky div - Stránka 3 989590
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 13:55

Vies Melllon, ci si to vtedy vravel iba za seba alebo za seba a nejakeho ineho stavitela HUNTov som uz ja nemohol ovplyvnit a ani som o tom nevedel (vravel si, ze si to prebral s vasimi stavitelmi) ... sorry ale nie je to nasa chyba, ze sa stavba nasho divu nezastavila ... ak HUNTi nie su spokojni s tym ako si to zmenezoval, tak nech zuria na teba (povedal si jasne, ze mame stavat dalej) ... My sme z nasej strany okamzite prejavili maximalnu ustretovost danu vec riesit ... ze ste to nevyuzili podla vasich predstav uz fakt nie je nasa chyba ...
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:04

navinav napísal:
Vies Melllon, ci si to vtedy vravel iba za seba alebo za seba a nejakeho ineho stavitela HUNTov som uz ja nemohol ovplyvnit a ani som o tom nevedel (vravel si, ze si to prebral s vasimi stavitelmi) ... sorry ale nie je to nasa chyba, ze sa stavba nasho divu nezastavila ... ak HUNTi nie su spokojni s tym ako si to zmenezoval, tak nech zuria na teba (povedal si jasne, ze mame stavat dalej) ... My sme z nasej strany okamzite prejavili maximalnu ustretovost danu vec riesit ... ze ste to nevyuzili podla vasich predstav uz fakt nie je nasa chyba ...


Hunti budu zurit zial na vas navi. Chlodo a samotar boli clenmi A2 a katli tyrona.
Toto su fakty, ktore nezmenis...
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:07

to vsak neovplyvnis ked je niekto curak,kludne to mohli poslat aj na nas...veci sa zvrtli tak ako sa zvrtli,mozeme o tom,len polemizovat..budme vsak radi ze je koniec..a pome si vypit HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 60747
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:16

Xiller vam ukazal ako ma vyzerat uprimnost. Ucte sa, nebude tu večne HUNTsky div - Stránka 3 Icon_wink

Michal:

Gratulujem. Uzi si to HUNTsky div - Stránka 3 951407

Terco:

Presne tak, je koniec a neskutocne prijemne rano vstat a neriesit nejake to obilie ci podpory HUNTsky div - Stránka 3 Icon_smile
Návrat hore Goto down
kori




Počet príspevkov : 137
Age : 41
Bydlisko : SNV
Registration date : 08.06.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:16

Terror napísal:
to vsak neovplyvnis ked je niekto curak,kludne to mohli poslat aj na nas...veci sa zvrtli tak ako sa zvrtli,mozeme o tom,len polemizovat..budme vsak radi ze je koniec..a pome si vypit HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 60747

terror dal bodku kaslite uz na to teraz je to uz prd platne HUNTsky div - Stránka 3 Lol
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:40

Nuz ... vsade sa mozu vyskytnut problemy tomu sa nikdy na 100% zabranit neda - je to stale len otazka toho ako sa riesia. Stale ste nevysvetlili co sa vam na nasom rieseni situacie nepozdavalo, len dookola opakujete, ze na vas zautocili ludia pod hlavickou nasej ally (co my vobec nespochybnujeme). Viem, ze sa opakujem ale my sme OKAMZITE prejavili ochotu vam to AKOKOLVEK kompenzovat (hoci aj zastavenim stavby nasho divu, ci zlucenim nasich aliancii). Nechceli ste nic a povedali ste, ze mame stavat dalej. Uvedomujete si ako sa tu teraz spravate?

Ako ja to uz jasnejsie napisat fakt nedokazem ...
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:53

Prosim Vas, dajte mi ban, zruste pristup alebo cokolvek, nech tu uz nie som HUNTsky div - Stránka 3 Icon_smile

navi:

Uz to prosim neries, nie je v tvojich empatickych moznostiach pochopit, co sa tu snazim vysvetlit a zaroven mi to privelmi ubera energiu ...
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:55

Len to prosim ta vysvetli ...
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:56

DON s B bolo pre nas nevyhnutne koli tomu ze su vsade okolo nas a aj tie male armadky dokazu spravit obrovsku sarapatu kedze kazdy aml 99% defky v natarke. Ze sme mali iba DON a nie spojko bolo koli vztahu B a aciek.
Tie hodnosti stavitelov tam nastavil FUN ked som tu nebol ale zeby v tom bol az TAKY OBROVSKY problem ako tu z toho robite ..no neviem.

A ze sme stavali len jeden div a vsetky ostatne fake bola tiez veeelmi silne takticka vec HUNTsky div - Stránka 3 929828 "pretoze sme vedeli ze na nas nik nebude utocit" ...akoze nebudte smiesny HUNTsky div - Stránka 3 Lol nezaspim.

Keby slo o mna tak som s tym ako to skoncilo maximalne spokojny. Som v spolocennstve ktore vyhralo a celkom dobre som si zahral pocas akcii. Oiebal som koho sa dalo pri katovackach HUNTsky div - Stránka 3 Icon_razz. Velmi dobre som vedel ako ste na tom so stavbou - mal som info z prvej ruky od jofa a vedel som ze na vas nam chyba min 3 dni. Este sevo to chcel odomna vediet ze ci nam nepomoze predbehnut vas HUNTsky div - Stránka 3 929828, inak sevove poznamky som vzdy odbil tym ze vela keca ale dokazy ziadne. Ako mi pisal ze ked sli na nas tie utoky tak ako pekne chodilo obilie od aciek celu noc ani nepotreboval menit .. a pod. Samozrejme ze to pisal den potom ako utok padol a zieden screen alebo nieco pod nemal Smile) Taketo reci som pocuval denne.
Ako som pisal v nasej HS tym ze ste nam ponukli zastavit vasu stavbu ste nas postavili do pozicie kata - za co vas neobvinujem ale takto pred koncom bolo tazke sa rozhodnut ci ano alebo nie. A ako tak teraz citam niektore poznamky a spekulacie tak si niesom isty ci sme to rozhodli spravne ..ani to ze som zastavil tych nasich smelych ktori chceli opetovat vase utoky Smile) mohla byt sranda a mozno by sa az vtedy ukazal charakter Wink

xiller
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:59

navinav napísal:
Len to prosim ta vysvetli ...

precitaj si xillerov prispevok
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 14:59

xiller stale ste nenapisali co zle sme pri rieseni vzniknutej situacie (katnutie vasho divu Samotarom a spol.) spravili ... resp. nespravili ... vycital si nam to, tak cakam odpoved
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:02

Chlapci sorry ale je to s vami ako natahovanie sa s malymi detmi ... viete velmi dobre, ze sme sa voci vam v danej neprijemnej situacii (po katnuti vasho divu Samotarom a spol.) zachovali ukazkovo ferovo ... ale stale nas obvinujete z podlosti a nie ste schopni napisat, co ste to vlastne chceli ako kompenzaciu a co sme vam my zli Ackari nedali.
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:13

navi:

ked tak velmi tuzis po vysvetleni, tak sa o to pokusim aj s modelovou situaciou.

Z mojho pohladu je chlapske niest za svoje ciny zodpovednost a pokusit sa zjednat napravu.

uvediem jednoduchy priklad z rodinneho prostredia HUNTsky div - Stránka 3 Icon_smile

- nedelny obed, nalievam si mineralku a nestastnou nahodou spadne pohar zo stola a rozbije sa, automaticky pozbieram crepy, poutieram podlahu a pokracujem..
Nepytam sa nikoho z pritomnych, co teraz urobime?


Nechcel som sa znizit k tejto infantilnej vysvetlovacke, ale ked to uz tak strasne chces HUNTsky div - Stránka 3 Icon_wink
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:16

vy dvaja si to vyjasnite na PM,a zvysok pome pit HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:18

Terror napísal:
vy dvaja si to vyjasnite na PM,a zvysok pome pit HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828 HUNTsky div - Stránka 3 929828

Vsak o nic nejde HUNTsky div - Stránka 3 Icon_smile
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:21

vsak o nic nejde uz tretiu stranu HUNTsky div - Stránka 3 929828:D:P
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:23

Melllon ale ved ti cely cas pisem, ze prave to sme urobili .. ihned sme vas kontaktovali a ponukli sme vam vsetko mozne aj nemozne ako kompenzaciu ... tak prosim ta nepis spodobenia ani priprovnania ale fakty ... vykrucas sa neskutocne ... uz som pisal co sme vam vsetko po katnuti vasho divu ponukli ako kompenzaciou a vy ste nic nechceli ... tak co nam stale vycitate???

Napisem to tvojou recou ak uz chces tie prirovnania:

- nedelny obed, nalievam si mineralku a
nestastnou nahodou spadne pohar zo stola a rozbije sa, automaticky sa zohnem aby som pozbieral crepy, poutieral podlahu ale ... hostitel ma zastavi ze to nemam robit .... ale hups ... v pondelok pocuvam, ze dany hostitel na mna nadava, ze som s rozbitym, poharom nic nespravil ....


Naposledy upravil navinav dňa St 16 september - 15:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:24

Terror napísal:
vsak o nic nejde uz tretiu stranu HUNTsky div - Stránka 3 929828HUNTsky div - Stránka 3 929828Razz

My sme si s navim pripravili taku scenku, to vobec nie je realna hadka HUNTsky div - Stránka 3 Icon_wink
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:25

aha,nieco ochotnicke divadlo HUNTsky div - Stránka 3 929828

tak potom klapka idess.... HUNTsky div - Stránka 3 929828
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:26

navinav napísal:
Melllon ale ved ti cely cas pisem, ze prave to sme urobili .. ihned sme vas kontaktovali a ponukli sme vam vsetko mozne aj nemozne ako kompenzaciu ... tak prosim ta nepis spodobenia ani priprovnania ale fakty ... vykrucas sa neskutocne ... uz som pisal co sme vam vsetko po katnuti vasho divu ponukli ako kompenzaciou a vy ste nic nechceli ... tak co nam stale vycitate???

Napisem to tvojou recou ak uz chces tie prirovnania:

- nedelny obed, nalievam si mineralku a
nestastnou nahodou spadne pohar zo stola a rozbije sa, automaticky sa zohnem aby som pozbieral crepy, poutieral podlahu ale ... hostitel ma zastavi ze to nemam robit .... ale hups ... v pondelok pocuvam, ze dany hostitel na mna nadava, ze som s rozbitym, poharom nic nespravil ....


dobře jsi mu to scénkou vysvětlil lol! teď už to možná pochopí i Melllon HUNTsky div - Stránka 3 693306
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:27

navinav napísal:
Chlapci sorry ale je to s vami ako natahovanie sa s malymi detmi ... viete velmi dobre, ze sme sa voci vam v danej neprijemnej situacii (po katnuti vasho divu Samotarom a spol.) zachovali ukazkovo ferovo ... ale stale nas obvinujete z podlosti a nie ste schopni napisat, co ste to vlastne chceli ako kompenzaciu a co sme vam my zli Ackari nedali.
nevem co takto veci napravit aby sa pokracovali od bodu pred utokom? ..teda mali ste nam poslat suroviny za sklady, doplnit stav defky ktory padol resp. nahradit surovinami a zastavit cas na celom svete kym to nedostavame HUNTsky div - Stránka 3 824451 alebo najlepsie by bolo vratit cas spet a trosku kontrolovat ludi ktorych mate oznackovanych ako =A=, hlavne ked su pozberani z celeho sveta s roznym povodom Smile

xiller
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:28

Preco ste to teda drahy xiller nenapisali hned? Moznost sme vam na to dali ... skoda, ze to pises az teraz. Vtedy ste sa rozhodli inak .. a sice, ze mame pokracovat v stavbe.

BTW. ponukli sme vam, ze zastavime stavbu nasho divu aby ste si to pohodlne dostavali ... to vam nestacilo?
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:35

Melllon napísal:
navinav napísal:
Chlapci sorry ale je to s vami ako natahovanie sa s malymi detmi ... viete velmi dobre, ze sme sa voci vam v danej neprijemnej situacii (po katnuti vasho divu Samotarom a spol.) zachovali ukazkovo ferovo ... ale stale nas obvinujete z podlosti a nie ste schopni napisat, co ste to vlastne chceli ako kompenzaciu a co sme vam my zli Ackari nedali.
nevem co takto veci napravit aby sa pokracovali od bodu pred utokom? ..teda mali ste nam poslat suroviny za sklady, doplnit stav defky ktory padol resp. nahradit surovinami a zastavit cas na celom svete kym to nedostavame HUNTsky div - Stránka 3 824451 alebo najlepsie by bolo vratit cas spet a trosku kontrolovat ludi ktorych mate oznackovanych ako =A=, hlavne ked su pozberani z celeho sveta s roznym povodom Smile

xiller


xiller, ale my jsme to řešit chtěli.. čekali jsme co vy na to..

a ještě jednou velmi důležitá věc, kterou ty "jako nevidíš" - ti 3 zmetci tam šli sami a udělali prostě levou.. pokud bychom to věděli, tak mají z účtů jen cáry než by k vám vůbec došli.. ale vy jste alianci B poskytli ochranu a nejenom, že jste věděli, že na nás půjdou, ale ještě jim ukázali na které divy mají útočit.. ale to je asi dle vás v pořádku affraid


Naposledy upravil mskt007 dňa St 16 september - 15:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitimeSt 16 september - 15:36

vzdy som chcel byt hercom HUNTsky div - Stránka 3 929828

a2 bola mozno "pochybnejsia" z toho dovodu,ze hraci mali pochybnu minulost...posledny prijemn hracov bol z aliancie KH,SNS a nieco z monsters....vsetci tito sli do a2 z dovodu aby sa k nim nedostalo dolezitejsie info ako to co ptorebovali pre normalne fungovanie v aliancii...z 95% hracov sa vyklula loajalna skupina hracov hodna do a3..rozdiel bol len v kvalite uctov a aktivite.. bohuzial z tych 5% percent sa vykluli panacikovia,ktory to poslali na vas,bez toho aby o tom vedelo vedenie....

to iste sa mohlo stat aj od vas,ze daky panacik sa mohol rozhodnut to poslat na nas...mimochodom aj z tych nasich akoze ackarov sa mohli kludne rozhodnut to poslat aj na nas.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HUNTsky div - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HUNTsky div
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: HUNTsky div-
Prejdi na: