Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 HUNTsky div

Goto down 
+14
Terror
mibo-mikoseptinex
Mate 1
peter velky
trud
vilibrord
navinav
ToMaSXXX (edkofesak)
JohnyGX
Strach&Hroza
felo
Melllon
mskt007
sancho
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 15:40

uz som pisal viac krat ze o tom viem a nie nestacilo Smile ...je trosku zvlastne pytat sa 2 dni ci kolko pred koncom ze "Ak chcete zastavime stavbu a pockame vas" a budeme sa trapit o 3 dni viac - tam to cloveku neda ... zda sa ze spravni chlapi vymreli v urcitej faze hry

xiller
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 15:44

jaj pici to uz nepise melco ale xilco ? HUNTsky div - Stránka 4 929828
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 15:48

mskt007 napísal:


xiller, ale my jsme to řešit chtěli.. čekali jsme co vy na to..

a ještě jednou velmi důležitá věc, kterou ty "jako nevidíš" - ti 3 zmetci tam šli sami a udělali prostě levou.. pokud bychom to věděli, tak mají z účtů jen cáry než by k vám vůbec došli.. ale vy jste alianci B poskytli ochranu a nejenom, že jste věděli, že na nás půjdou, ale ještě jim ukázali na které divy mají útočit.. ale to je asi dle vás v pořádku affraid

a to mas odkial moj zlaty? Smile jasne a este sme im davali info ako ste na tom s defom a skladmi ..a ktore budovy zamerat HUNTsky div - Stránka 4 929828 ..nebolo to skor naopak? odkial ste mali info o beckach?
ako ja som bol vzdy toho nazoru ze sa neda sediet na 2 stolickach a spojko s B aj ackami bolo blbost ale nejako to dost dlhy cas fungovalo tak som to neriesil. My sme mali pokoj od ich otravovania a zbytocnych natahovaciek v sektore a nedavali sme im sancu ako superovi kedze sme mali vas kto ich da dole. To sa mi zdalo celkom v poho

xiller
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 15:48

aj aj terco aj aj Razz
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 15:56

Terror napísal:
jaj pici to uz nepise melco ale xilco ? HUNTsky div - Stránka 4 929828

HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile

Mal som uz napisanu takmer dalsiu A4, ale hovorim si, jebem na to. HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile

Napisal som svoj nazor na celu problematiku, vypocul som si protistranu, ale ako sledujem, tak sledujem. Nic sa nezmenilo HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile

Preto v starom znamom mudrejsi ustupi ... sa lucim s tymto forkom.
Som beznadejny optimista, ale nevidim v tejto diskusii ani najmensi naznak maleho svetielka na konci tunela.

Mrzi ma, ze sme si s navim nedokazali vysvetlit co tiazi moje srdce spravodlive HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile

P.S. xilco, bojuj, nedaj sa HUNTsky div - Stránka 4 929828

P.S. 2 michal, pochopil som, ale bol som aj ja pochopeny? HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 16:01

a co i tam dusu das v tom boji divokom ... HUNTsky div - Stránka 4 929828

nene ja uz tiez koncim ..teeda ak tu budete pisat nieco skarede tak rad vysvetlim pohlad z nasej strany ale uz len strucne a konkretne Smile)

xiller
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 16:10

Melllon napísal:
a co i tam dusu das v tom boji divokom ... HUNTsky div - Stránka 4 929828

nene ja uz tiez koncim ..teeda ak tu budete pisat nieco skarede tak rad vysvetlim pohlad z nasej strany ale uz len strucne a konkretne HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile)

xiller

Podla mna je len otazkou casu, kedy nam zabanuju nas dualpristup HUNTsky div - Stránka 4 929828
Návrat hore Goto down
havranka

havranka


Počet príspevkov : 178
Bydlisko : Levice
Registration date : 29.06.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 16:43

kua nechápem prečo mám sem prístup, ale zaujímavé čítanie
chlapci moji, ja vám vysvetlím o čo huntom ide... ano, ponúkla sa kompenzácia, ale keby to prijali, tak by sa mohlo povedať, že ano vyhrali, ale preto, lebo áčka ich nechali vyhrať.. oni čakali na nejaký "rytiersky čin", že sa nepýtate, ale vydáte jasné stanovisko, že spravíme toto a toto, aby sme im vykompenzovali ich straty
ale v podstate je to jedno, lebo teraz sa môže povedať, že áčka vyhrali podvrhom, aj ked si nemyslím, že niekto tušil, na čo sa samotár a spol chystajú...ak by sa zastavilo stavanie u nás, tak by sa zase mohlo povedať,že hunts vyhrali "zo súcitu"
Ale jedno sa musí uznať, dokázali vás riadne rozštvať

a sorry za spam
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 16:46

havranka napísal:
kua nechápem prečo mám sem prístup, ale zaujímavé čítanie
chlapci moji, ja vám vysvetlím o čo huntom ide... ano, ponúkla sa kompenzácia, ale keby to prijali, tak by sa mohlo povedať, že ano vyhrali, ale preto, lebo áčka ich nechali vyhrať.. oni čakali na nejaký "rytiersky čin", že sa nepýtate, ale vydáte jasné stanovisko, že spravíme toto a toto, aby sme im vykompenzovali ich straty
ale v podstate je to jedno, lebo teraz sa môže povedať, že áčka vyhrali podvrhom, aj ked si nemyslím, že niekto tušil, na čo sa samotár a spol chystajú...ak by sa zastavilo stavanie u nás, tak by sa zase mohlo povedať,že hunts vyhrali "zo súcitu"
Ale jedno sa musí uznať, dokázali vás riadne rozštvať

a sorry za spam

Wau, perfektne napísané. Máš pravdu v každom písmenku.
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 18:11

Tak v tomto jednoznacne nesuhlasim Havranka ... Ackari teda ziadnym podvrhom nevyhrali ... IHNED ... ak to treba zopakovat IHNED ... a este raz pre xillera IHNED po tom ako som sa dozvedel o dopade utokov na HUNTsky div (a bolo to par hodin po tom ako dopadli) som v tejto veci kontaktoval Melllona a ponukol mu ako kompenzaciu zastavenie stavby nasho divu. Odpoved zo strany HUNTs bola jasna ... a sice, ze Acka nemaju zastavovat stavbu svojho divu ... tak mi prosim vas drahi HUNTi vysvetlite co to tu stale dookola tocite? Dostali ste moznost kompenzacie? Dostali!!! Dostali ste ju ihned po utokoch? Dostali!!! Vyuzili ste ju? Nevyuzili!!! Na koho sa to teraz hnevate chlapci? Tu nemame milenecky vztah, kde jeden druhemu mame citat nevyslovene myslienky, priania a tuzby ... mozno to dokaze Havranka ale my sme bohuzial len chlapi a trebalo nam povedat na rovinu o čo vam ide. Vy ste na nas jasny navrh odpovedali jasne, ze mame stavat div dalej - podla toho sme sa aj zariadili ... skoda, ze som predtym nevedel aku malu vahu prikladate tomu co hovorite a ze ste do dvoch dni schopni zapriet aj nos medzi ocami.
Návrat hore Goto down
havranka

havranka


Počet príspevkov : 178
Bydlisko : Levice
Registration date : 29.06.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 18:52

navinav ja som netvrdila, že sme vyhrali podvrhom... len som načtrla, ako to môže pre nezainteresovaného smrtelníka vyzerať... ja som presvedčená, že tá katovačka bola výmyslom alli 501.... a taksito som presvedčená o našej nevine
ten môj príspevok bol niečo ako preklad toho, čo sa tu snažil xiller a melllon napísať, alebo vysvetliť
ale na druhú stranu máš pravdu v tom, že nemému decku ani vlastná mater nerozumie, ak by hunts povedali, že nechajú na nás doriešenie situácie, tak by sa to určite riešilo

ale v podstate neviem čo sa do toho miešam, mňa do toho s prepáčením veľké gulové
Návrat hore Goto down
Mate 1




Počet príspevkov : 221
Registration date : 28.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 19:09

Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dzambajta

dzambajta


Počet príspevkov : 856
Age : 36
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:10

neda mi nenapisat nazor lamy v mojej osobe.

Je jasne,tieto utoky "nasich hracov" nastrbili velmi vazne doveru huntov v acka.Zial,toto sa tym 3 exotom podarilo na 120%.
Ale je nelogicke aby niekto spochybnoval vedenie aciek,ze s tym neico ma,ked cely server tvrdo makali na tom,aby sme spolu ako 2 ali sli pevnym krokom za vitazstvom..hadam sme si navzuajom nepomahali deffkou,surkami?Hadam sa kazdy z vedenia nesnazil,aby nas evztahy boli co najlepsie?preto mi pripada scestne nieco take hovorit.

jasne,hraci boli od nas,ale vsak,ak by vedenie aciek podozrievalo kazdeho,tak cely server za acka hraje do 40 ludi.Hunti si pribrali ali B,acka zhanali novych hracov z radov neznamych ludi...rovnake riesenie celej veci len s tmy rozdielom,ze u aciek sli rovno pod kontrolu vedenia a u huntov to bolo spojko so samostanou ali.(nic tym nechcem naznacit,ze niekto konal zle,a pod.len pozeram na ten vyvoj.)

avsak,ja osobne som rpekvapeny,ze sa nestavali napr 2 divy,kde by acka a hunti spolocne posielali surky,deff,kde by boli stavitelia z oboch aliancii.
tak by nikto nepovela ani slvoo,ktori div je aciek a ktory huntatsky,kedze na kazdom dive by sme sa podielali vsetci spolocne.tak ci tak,nebol tu ziadny vazny super,aby sa pred nas dostal.
bol by som zvedavy,co by B-cka a dalsi exoti rozbijali,kedze by defakto utocili na huntov a acka zaroven.

tot moj nazor...prosim,nech am nik neukrizuje:)
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:16

velitelia,ake je u vas pocasie ? HUNTsky div - Stránka 4 929828 HUNTsky div - Stránka 4 929828 HUNTsky div - Stránka 4 929828
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:20

koky by ste neverili ake su drahe bane na lvl 18 HUNTsky div - Stránka 4 929828

som poziadal MH aby ma odblokoval a mohol dostavat HUNTsky div - Stránka 4 929828

chcem to stihnut este pred restartom HUNTsky div - Stránka 4 929828 HUNTsky div - Stránka 4 929828
Návrat hore Goto down
dzambajta

dzambajta


Počet príspevkov : 856
Age : 36
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:27

HUNTsky div - Stránka 4 Lol terror ty si exot HUNTsky div - Stránka 4 Lol
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:36

Chlapci vam fakt nevadi, ze spamujete forum, kde nas HUNTi obvinuju z podrazu a nevedia si to obhajit? Len im svojimi prispevkami davate moznost neodpovedat na to na co by odpovedat mali, ked uz nas tu tak velkohubo obvinili a mozu vdaka vam odbiehat od temy ...
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:40

jo budem spamovat lebo je uz koniec a priebeh a vsetko co sa stalo sa uz nezmeni.
Návrat hore Goto down
dzambajta

dzambajta


Počet príspevkov : 856
Age : 36
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:42

terror mas pravdu...
navinav:ak sa tam najde zdravy rozum,tak vie,ze to nie je nasa praca.a kto je zatvrdla mulica,tak hoc by si sa nasekal na kusky a poslal sa mu doporucenou postu domov pred dvere,tak ti neuveri,cize nema zmysel si nicit nervy...

chapem tvoje rozhorcenie,kedze si patril medzi tych,co sa najviac snazili a angazovali v ackach a taketo pochybovacne reci ta privedu do zurivosti(no,aspon to tak vidim,kedze mna by to dostalo a hadal by som sa ako nikdy)
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:52

tak co pomoze mi niekto s tymi banami ? HUNTsky div - Stránka 4 929828:D HUNTsky div - Stránka 4 539307 dynamit mam HUNTsky div - Stránka 4 929828 HUNTsky div - Stránka 4 106400
Návrat hore Goto down
dzambajta

dzambajta


Počet príspevkov : 856
Age : 36
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 22:56

a co chces?suriek mam,ale som bloknuty HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile
Návrat hore Goto down
peter velky

peter velky


Počet príspevkov : 91
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 23:06

celý čas tu píšu všetci o spoločnej stavbe a nakoniec sa hádajú kto vyhral HUNTsky div - Stránka 4 129597

čo sa týka B -dávno by neexistovali keby sme sa nepridali do vojny proti HF, a ten útok na DS bol jasne v prospech divu u huntov a tiež ich nikto nežiadal o kompenzácie za ich spojenca,
Návrat hore Goto down
dzambajta

dzambajta


Počet príspevkov : 856
Age : 36
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 23:07

ale je zaujimave sledovat,co sa dialo nam nepristupnych castiach HUNTsky div - Stránka 4 Icon_smile
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 23:08

vy z toho robite tragediu ako keby slo o zivot HUNTsky div - Stránka 4 929828 ...my sme tu len napisali ze sme nespokojni s tym ako ste zareagovali na tie utoky (a to nehovorim za seba ale za alianciu pretoze mne je uplne suma-fuk) a nie ze ste podrazaci a pod. Spravili ste pekny tah s tym ze ste nam ponukli zastavenie vasej stavby zaco vam mozem len podakovat len nase charaktery nam nedali rozkazat vam stopku Smile

A nepiste ze nas rozhadali spehovia, netreba hadzat vinu na nich prave im tym prospejete a nemyslim si ze je to tak. Podla mna tym ze sa nas snazili rozhadat sme tie vztahy udrziavali ako sa dalo ..a mozno az moc - potom z toho boli ustupky ktore by sa inac mozno nestali.

xiller
Návrat hore Goto down
Haator




Počet príspevkov : 204
Registration date : 30.11.2008

HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitimeSt 16 september - 23:24

je sranda vas citat..
keby sa ti, ktori v Hunts po "nasich" utokoch vyskakovali, ze zautocia na Ackove divy, naozaj na tie divy vybrali, mali by acka verit, ze je to ich individualna akcia a nie pomsta Huntov? ake dosledky by sa vyvodzovali potom?
no vravim, sranda je to
a kto to vlastne vyhral? uz si nepamatam.. a o par tyzdnov uz nikto nebude..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HUNTsky div - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HUNTsky div
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: HUNTsky div-
Prejdi na: