Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 HUNTsky div

Goto down 
+14
Terror
mibo-mikoseptinex
Mate 1
peter velky
trud
vilibrord
navinav
ToMaSXXX (edkofesak)
JohnyGX
Strach&Hroza
felo
Melllon
mskt007
sancho
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 8:06

Ak nie ste s niecim spokojni chlapci mali ste sa ozvat a povedat co chcete, moznost ste dostali. Kedze ste to nespravili mozete si za to sami Smile. Prajem vam pekny den. Nez ziju vitazi. Smile
Návrat hore Goto down
dzambajta

dzambajta


Počet príspevkov : 856
Age : 36
Registration date : 15.12.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 8:33

pravda,nech ziju vitazi huntici a archangels HUNTsky div - Stránka 5 868577
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 11:49

peter velky napísal:
celý čas tu píšu všetci o spoločnej stavbe a nakoniec sa hádajú kto vyhral HUNTsky div - Stránka 5 129597



pravdu máš jen na 50% HUNTsky div - Stránka 5 334651 pro A-čka bylo vítězem serveru spojení A + Hunts, ale pro Hunts je tam ta pachuť, že jen A-čka.. zbytečně, protože my to tak neberem HUNTsky div - Stránka 5 334651


a jednou to pochopí i Melllon i xiller HUNTsky div - Stránka 5 334651 teda pokud budou mít odvahu jet s náma na chatu, protože tam už jim to "nějak" vysvětlím lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 13:48

Nikto z hunts netvrdi ze sme prehrali!!! tych druhych 50% si myslel zrejme Hunts tak nepis za druhych

xiller
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 13:57

Melllon napísal:
Nikto z hunts netvrdi ze sme prehrali!!! tych druhych 50% si myslel zrejme Hunts tak nepis za druhych

xiller


z těch reakcí to tak dost vyznívá.. pokud ne, tak můžeme celou diskuzi opravdu ukončit HUNTsky div - Stránka 5 334651


a vzkaz pro Melllona - tak se začni radovat, už i xiller ti potvrdil, že jsi vyhrál lol! lol! lol! těšíš se jak to zapijem??? HUNTsky div - Stránka 5 693306 HUNTsky div - Stránka 5 693306 HUNTsky div - Stránka 5 693306


Naposledy upravil mskt007 dňa Št 17 september - 16:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 14:46

OKi, tak sa zacinam oficialne radovat HUNTsky div - Stránka 5 Icon_wink

HUNTsky div - Stránka 5 Icon_cheers HUNTsky div - Stránka 5 Icon_cheers HUNTsky div - Stránka 5 499532
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 17 september - 16:27

Melllon napísal:
OKi, tak sa zacinam oficialne radovat HUNTsky div - Stránka 5 Icon_wink

HUNTsky div - Stránka 5 Icon_cheers HUNTsky div - Stránka 5 Icon_cheers HUNTsky div - Stránka 5 499532

HUNTsky div - Stránka 5 449334 HUNTsky div - Stránka 5 60747
Návrat hore Goto down
Strach&Hroza




Počet príspevkov : 752
Registration date : 20.12.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimePi 18 september - 21:55

Melllon fakt nechapem o co vam ide teraz Smile
Ak ste cakali teda na nejaky "rytiersky cin"...hmmm nic v zlom, nemozme len tak rozhodnut za celu ali, kopec ludom by sa to nemuselo pacit.
Návrat hore Goto down
ToMaSXXX (edkofesak)

ToMaSXXX (edkofesak)


Počet príspevkov : 238
Registration date : 13.10.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimePi 18 september - 22:45

DS postavila aliance H & =A=
To není ani Archangels, ani HUNTs, ale společná aliance. Není podstatný, kterej hráč to postavil, jestli tyron nebo wwiilloo.

Že se někdo dostal k wwiilloovi na účet a zrušil stavbu dvou předposledních lvl DS a způsobil ztrátu nejen spousty času, ale i surovin, než se zase naposílali, o tom se tady nějak nemluví...
Taky by se taky dalo uvažovat, kdo v tom má prsty. [B] nebo 501 nebo NWK, asi ne, ti to už dávno před koncem vzdali a nestálo by jim to za tu námahu. Tak kdo teda?

Inu pokud mě spojenec začne neoprávněně podezřívat ze zrady, začnu ho podezřívat i já, protože když nedůvěřuje on mě, jak mu můžu důvěřovat já?

To jen tak pro zamyšlení, co mě teď napadlo při čtení...
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 3:56

dlhsi cas mi to nedalo ale taraz tu uz snad dam ...nejde mi o to to ktory div sa postavil ako prvy verim ze to nebola planovana akcia vs. Hunts ..dokonca to mam teraz na 100% overene od hajzlikov ktori po poslali Smile) ...viem ze acka su lepsi ako Hunts a vzdy som bol za to ze div patri im a len im za u pracu co spravili ale nie za takychto podmienok ..
vzdy sme vitazmi A & Hunts ale snad tomu dame teraz klinec po hlavicke ... ide o princip a charakter.
Acka v ramci svojeje expanzie nazberali DESIATKY hracov medzi svoje rady ktori sa stali akymisi casovanymi bombami ..nikto nevedel ktora kedy vybuchne a ci vobec no nanestastie stalo sa tak (a takych je omnho viac ako samotar napr kori - nahradne vedenie HF po pade HF-X alebo havranka vedenie monsters - nevravim ze tito ludia su automaticky spehovia a nepriatelia ale neda sa verit ludom voci ktorym som stal vo vojne z vobec nie ludom ktori stali na cele aliancie a burcovali hracov proti nam!! Pametam nejednu akci na dvojku kori, kuchy za ucelom odrovnat HF vedenie!)

A raz takato casovana bomba vybuchla no ako citam prispevky tak nevidim nic ine ako "my za to nemozeme" "necakali sme" a absolutne ziaden pozitivny ospravedlnujuci prispevok.

Spravili ste minove pole ktore buchlo na nasom hracovi a reakcia na to bola aka? Sorry ze to buchlo tie crepy co mas zapichnute mame povyberat alebo si to tam chces nechat?
Prva reakcia bola tolko to prezijeme vsak sme vitazi tak ci tak Smile) ale po niektorych prispevkoch a HSkach kde boli opisovane utoky samotara a chlodovika "vdaka ktorym to vyhrala aliancia A" som trosku pozmenil nazor a rovnako to vidia aj viaceri hraci z hunts :-/
trosku sa nad tym zamyslite a precitajte si ciste prispevky hracov A, .. ja vidim len obhajobu samych seba a ziadne priznanie viny - viny ze hraci ktori napadli tyrona bola Ackari (a to je jediny preukazatelny dokaz), ziadna naprava pochybenia, nic.
Ackari su proste neomylni a pritom stacilo napisat "je to nasa chyba" dame to doporiadku

ja len tolko, snad posledne slova Wink

xiller
Návrat hore Goto down
kori




Počet príspevkov : 137
Age : 41
Bydlisko : SNV
Registration date : 08.06.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 9:50

No vidim ze sa tu casto spomina moje meno v spojitosti s hunts.Ja osobne som nemal nikdy nic proti hracom z tejto aliancie.K vedeniu hf som sa dostal ako slepa kura k zrnu o nic som sa nepytal.V aliancii HF som bol len z dovodu prevahy v sektore ziadny iny ucel to nemalo nikdy som nesuhlasil s tristanovimi myslienkami a jeho trapnymi hs-kami ale co som mal robit ked som chcel prezit?Pozri sa Melllon koho som mal za susedov myslis ze keby som sa dal v tej dobe k ackam alebo huntom mal by som sancu?Ale neni to urcite ospravedlnenie len nebol by som rad keby ma niekto niekedy povazoval za speha alebo nieco podobne pretoze som dal cele srdce do tejto hry az ked som zacal hrat za acka.Moja spolupraca zacala uz dvano pred vstupom do tejto aliancie este za cias ked som bol dokonca v ave-2 kedy som ja osobne kontaktoval electroid a tak som nasiel v nej oporu za co jej osobne dakujem.Nemozem niest zodpovednost za samotara a chlodovika ktorych poviem ti pravdu som povazoval za kamaratov no aj mna osobne velmi sklamali a po utoku na vas som s nimi zrusil vsetky kontakty a vobec som nereagoval na ich spravy.Uz som to mnoho krat pisal ale dakujem za to ze som mohol posobit v tejto aliancii pretoze vela som sa tu naucil a nasiel mnozstvo super ludi a ver tomu melllon ze medzi nich sa radis aj ty aj ked sme nemali tu cest komunikovat.Co dodat moja osoba bude stale spajana z HF aj ked ma to moc mrzi pretoze by som bol rad keby ma raz a navzdy povazovali za ackara HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile

dik za pochopenie kori
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 11:26

Melllon napísal:
dlhsi cas mi to nedalo ale taraz tu uz snad dam ...nejde mi o to to ktory div sa postavil ako prvy verim ze to nebola planovana akcia vs. Hunts ..dokonca to mam teraz na 100% overene od hajzlikov ktori po poslali HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile) ...viem ze acka su lepsi ako Hunts a vzdy som bol za to ze div patri im a len im za u pracu co spravili ale nie za takychto podmienok ..
vzdy sme vitazmi A & Hunts ale snad tomu dame teraz klinec po hlavicke ... ide o princip a charakter.
Acka v ramci svojeje expanzie nazberali DESIATKY hracov medzi svoje rady ktori sa stali akymisi casovanymi bombami ..nikto nevedel ktora kedy vybuchne a ci vobec no nanestastie stalo sa tak (a takych je omnho viac ako samotar napr kori - nahradne vedenie HF po pade HF-X alebo havranka vedenie monsters - nevravim ze tito ludia su automaticky spehovia a nepriatelia ale neda sa verit ludom voci ktorym som stal vo vojne z vobec nie ludom ktori stali na cele aliancie a burcovali hracov proti nam!! Pametam nejednu akci na dvojku kori, kuchy za ucelom odrovnat HF vedenie!)

A raz takato casovana bomba vybuchla no ako citam prispevky tak nevidim nic ine ako "my za to nemozeme" "necakali sme" a absolutne ziaden pozitivny ospravedlnujuci prispevok.

Spravili ste minove pole ktore buchlo na nasom hracovi a reakcia na to bola aka? Sorry ze to buchlo tie crepy co mas zapichnute mame povyberat alebo si to tam chces nechat?
Prva reakcia bola tolko to prezijeme vsak sme vitazi tak ci tak HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile) ale po niektorych prispevkoch a HSkach kde boli opisovane utoky samotara a chlodovika "vdaka ktorym to vyhrala aliancia A" som trosku pozmenil nazor a rovnako to vidia aj viaceri hraci z hunts :-/
trosku sa nad tym zamyslite a precitajte si ciste prispevky hracov A, .. ja vidim len obhajobu samych seba a ziadne priznanie viny - viny ze hraci ktori napadli tyrona bola Ackari (a to je jediny preukazatelny dokaz), ziadna naprava pochybenia, nic.
Ackari su proste neomylni a pritom stacilo napisat "je to nasa chyba" dame to doporiadku

ja len tolko, snad posledne slova HUNTsky div - Stránka 5 Icon_wink

xiller


xiller mna uz tie tvoje populisticke reci vazne unavuju ... citas ty vobec co ti tu odpisujem??? Stale totiz bezhlavo melies dookola to iste, fakt uz nemam chut na tuto nekonecnu pesnicku. Aby som siel po poriadku a odpisal ti znova na tie tvoje trapnosti, ktorymi nas tu castujes:

1) je od teba fakt ubohe a sproste napadat nasich ludi (havranka, kori), ktori proti vam od ich vstupu do Archangels nic zleho nespravili.

2) nabrali sme hracov aj z radov nepriatelov ale bolo to hlavne nebezpecenstvo pre nas, pretoze takito hraci mohli ako mozni spehovia hlavne ublizit nam ... to, ze to nakoniec dopadlo inak je velke prekvapenie pre nas vsetkych ... a aj pre vas. Noze napis, preco ste neprotestovali, ked sme tych ludi k nam vzali? Pretoze vam to vtedy bolo uplne jedno a videli ste to presne tak ako sme to videli my - ze je to nasa vec a nase riziko.

3) co sa tyka tej nasej reakcie na ten utok HUNTsky div - Stránka 5 Icon_rolleyes HUNTsky div - Stránka 5 Icon_rolleyes HUNTsky div - Stránka 5 Icon_rolleyes fakt neviem kolkokrat som to tu uz doteraz napisal a vidim, ze pri tvojej obmedzenosti to tu budem pisat este aspon 50x a ty si stale budes mliet dookola len to svoje. Ale dobre: IHNED po utoku na vas div sme sa s Melllonom spojili a ponukli sme mu kompenzaciu. Ten utok nebol z nasej strany planovany a kedze sme vedeli, ze nam to v HUNTs nebudu verit (lebo vsade sa najdu pochybovaci a prechytrali vymyslaci konspiracii) tak sme vam ponukli napravenie situacie v tom zmysle, ze by sme zastavili stavbu nasho divu a pustili vas pred seba. (Dokonca sme vam neskor ponukli aj spojenie nasich aliancii do jednej velkej). Tymto sme za ten utok na vas div UPLNE PREBRALI ZODPOVEDNOST. Keby sme sa za ten utok na vas necitili ciastocne zodpovedni (tym, ze sme utocnikov kedysi davno prijali do ally) tak by ste ziadnu ponuku kompenzacie nedostali! Tak prosim ta netrep hluposti, ze sme na seba nevzali cast svojej viny, za utok Samotara a spol. na vas div. To, ze ste tuto moznost nevyuzili a teraz to lutujete je len vasa hlupost ale moznost ste dostali. Skus si dat dole tie klapky co mas na ociach. A este posledna vec ... precitaj si tento moj prispevok este raz ... a potom este raz. Mozno potom spracujes aspon stvrtinu toho co som tu napisal. Diky.

Btw. xiller, napis prosim ta kolko mas rokov ... len nech sa zbytocne netrapim vysvetlovanim jasnej situacie 15 ročnemu chlapčaťu.
Návrat hore Goto down
kori




Počet príspevkov : 137
Age : 41
Bydlisko : SNV
Registration date : 08.06.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 17:29

dakujem navinav mne sa uz toto nechcelo dookola omielat myslim ze kazdy rozumny clovek to uz davno pochopil HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 18:53

Archangels nezabozrali "desiatky" hracov len tak zo dna na den,vzdy to bolo potom pokym dostal niekto z vedenia echo od hraca z archangels ktoremi veril,alebo hraci ktori boli sledovani dlhsi cas ako sa spravali vyjadrovali...nabor nebol nikdy robeny zo dna den a masa ludi...

tak isto my mozeme chapat DON hunts s B,tak ,ze swte nepriamo poslali B aby katovali rovno nas DS,je podla mna jediny dovod a logicky dovod ako to mohlo vyustit....jedna sa o koniec servera pri stavvbe DS....teraz sa co budeme tyzden bavit o nicom,resp stale o tom istom lebo sa citim byt ukrivdeny?
totalna blbost to sa proste uz neda citat
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 19:26

a este jedna vec ohladom posledneho naboru do a2?kde sli hraci z monsters,kh a sns hraci zacali prestupovat az potom ,co mi clen vasej VIP na skype chate odklepol,ze je to v pohode,aj napriek potyckam,ktore medzi vami boli..

tqak isto sme suhlasili s prepustenim hracov ktori boli vo vtedajsej VM, u nas sa neohriali ani den tusim...

rec o tom,ze sme sli poza vas chrbat,a sme vam podkopli nohy su reci do prazdna a o nicom...ja uz nevidim dovod na dalsiu diskusiu
Návrat hore Goto down
mskt007

mskt007


Počet príspevkov : 462
Registration date : 24.10.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 19 september - 20:31

myslím, že na xillera už tu nikdo reagovat nemusí, protože to navinav
napsal dobře - buď je mu max 15 let, nebo je rozumově na té úrovni.. na
všechny jeho výpady dostal adekvátní odpověď, ale protože nemá rozumnou
argumentaci, tak to tu pouze točí jak kolovrátek pořád dokola..

btw. jen by mě zajímalo jak si vůbec xiller představuje pojem
"spojenectví"?? a jak bránil svého spojence, A-čka, když na ně
B-aliance šla ostrým útokem?? že by to bylo to jak označil B-éčkařům
ostré cíle, aby s trefili do A-čkařských divů???

prostě xillere, jdi už někam, ale my na tebe už nemáme náladu.. pro nás
bylo vítězem serveru sk3 spojení aliancí A & Hunts a to je konec
přátelé HUNTsky div - Stránka 5 449334

btw. jen taková vložka - je jen dobře, že v Hunts byli i takoví hráči jako Melllon a spousta dalších a ne jen samí xilleři HUNTsky div - Stránka 5 663421
Návrat hore Goto down
Mate 1




Počet príspevkov : 221
Registration date : 28.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeNe 20 september - 14:20

mskt007 absolutny suhlas Exclamation
Návrat hore Goto down
Terror




Počet príspevkov : 719
Registration date : 26.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeNe 20 september - 23:13

olaa boyz HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile
neviem pod akym nickom sem pisem (automaticky mi to povolilo vstup na forum HUNTsky div - Stránka 5 Icon_question bez pytania nicku a hesla) - takze len aby ste vedeli, kto pise - vasa matrona HUNTsky div - Stránka 5 775530 HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile


Uplne najsamprv kcem vyjadrit huntakom svoju fakt uprimnu omluvu za to, ze k ich stavitelovi docvalal utok pod nasou vlajkou.. priznam sa, ze keby sa to stalo naopak, ja sama bych bola daleko daleko agresivnejsia a priamejsia a tvrdsia v ziadani reparacii a rozhodne bych neostala pri dakom zdvorilostnom "nechaj tak" HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile Viem, co to ackarov stalo, aby si vobec vydobili dominat na servery, viem, co to stalo mna, a fakt by ma to neskutocne vytocilo, keby daky Pcovaci (schvalne uvadzam tukanskeho hunta:) ) jebol svoju armadu do ackara.. Proste v tomto musime chapat emocie HUNTov, pretoze na to sa proste neda najst naplast a neda sa to vykryt slovami, ze sak vyhrali sme spolocne HUNTsky div - Stránka 5 179770



Ale k meritu veci - myslim ze cele to missunderstood ohladom ponuky na zastavenie stavby a naslednych pocitov na strane HUNTs spocivaju v tom, ze kym Navinav - typek cisto pragmaticky a priamy - myslel svoju ponuku vazne, v HUNTs to zrejme skor vzali ako pro forma zdvorilostnu otazecku, miesto ktorej v kutiku duse ocakavali skor cin. A tak na "zdvorilostnu otazku" dorucili "zdvorilostnu odpoved"... Naozaj je to cele len o tom, kto co ako naozaj myslel, a ako to druha strana vzala a co si ona v skutocnosti myslela a co kcela... cize uplne nekonstruktivna debata.. Za Marosa vsak mozem dat ruku do ohna v tom, ze jeho umysel bol priamy a cisty a viem, ze keby HUNTs povedalo, ze pre pokoj duse ich hracov by bolo predsa len koser stavbu u Vila zastavit, myslim, ze Maros a ludia okolo neho by boli ti posledni, kto by sa toho zdrahal.

A ece bych jednu ilustracnu poznamecku margo toho - padol tu pekny prikladik s rozbitym poharom na navsteve:) Ked mi navsteva rozbije pohar a vyleje mincu, bolo by mi pekne blbe povedat jej, ze ocuj, daj mi prosim ta 2 ecka za ten rozbity pohar, mam financne suchoty a dost by mi to bodlo.... V skutocnosti mozno cakam od nej, ze mi tie prasule vytiahne aj sama, ale nejake to socialne citenie a ostych mi nedovoli vypytat si to.. Dokonca vsetci pozname aj taku situaciu, ze navsteva nakoniec tie 2 ecka vytiahne aj sama a ponukne mi ich .. ale aj vtedy jej poviem "nechaj tak kamo, to je v poho"... okamihom, kedy som si nielenze sama tie 2 ecka nevypytala, ale ece som ich aj odmietala, ked mi ich ponukla, stracam akekolvek moralne pravo vycitat jej, ze mi ich predsa len mala dat... chapeme sa chlapciska? HUNTsky div - Stránka 5 Icon_wink Nech sa nikto nehneva, ale proste mne by hanba nedovolila pak tejto navsteve robit dake vycitky.. jednak preto, ze je tu ten spominany socialny cit a skratka sa to "nepatri", a jednak preto, ze nemozem na 100% vediet, ci to z jej strany bola len zdvorilost, alebo mi ten pohar kcela uprimne odskodnit.. akymikolvek vycitkami bych jednak zhadzovala samu seba, a jednak sa mohla voci navsteve dopustat nepeknej krivdy, ze jej umysel bol len predstierany a formalny...


a ece jedna vec mi trochen lezi na srdci, ktora tu uz tiez bola spomenuta - a to je ta nestastna donka B a HUNTs.. Nekcem teraz vyzniet absolutne nijak vycitavo (skor to davam na vrub svojim nastupcom, ze si neustrazili politiku a nevyjednavali s HUNTs o tomto ich schizofrenickom vztahu s Beckom.. verim, ze ak by ackari v tejto veci oslovili Melca, tak by u neho nasli spolocne riesenie) Proste pre mna osobne je to, co sa dialo (donka a vyznacenie stavitelov) take brutalne faux pas, ze mi nad tym zastal rozum..
.. To jak keby sme dali donku s TUK alebo VM, ktorí utocia na Tyrona a huntov a ece si vyznacime do profilu, ktory div je nas... akoze "nono chlapci, sem ee utocit, tento div je nas, potom aby ste vedeli, ked budete kcet utocit na alianciu A&HUNTs.. " HUNTsky div - Stránka 5 334651 Kokso sak toto nem normal HUNTsky div - Stránka 5 Icon_scratch Saak to je ucebnicove sedenie na dvoch stolickach ... HUNTsky div - Stránka 5 129597 ..elementarna logika tohto kroku ma zakonite privadza len k jednemu ucelu tohto trojuholnikoveho vztahu "chalosi my sme predsa v DONKe, tak si to jebte k ackarom, tu mate nicky, ktori stavitelia to su a nam dajte pokoj"... alebo je ece nejake ine mozne vysvetlenie na to, aky ucel plnila donka s alianciou, ktora utoci na spolocny stavitelsky team a kvoli tymto utokom sa vyznaci aliancna prislusnost clenov tohto teamu? aky iny ucel to moze mat, nez ten, ktory nakonec Xiller aj velmi priamociaro vysvetlil? Najviac ma to mrzi kvoli tomu, ze nejaki kokoti dreveni z ally B prezili na mape len kvoli tomu, ze sme im to my Ackari dovolili.. Ked ece vystupovali pod ULTD, uzavrela som s nimi spojku jedine a vylucne kvoli HUNTs - vtedy tam hral aj Jofo a kedze som ho brala ako spojovaci clanok s HUNTs, tak som akceptovala aj tuto jeho alianciu. To jedine im dovolilo dozit sa vobec nejakej stavby. Ironiou je aj to, ze kym boli spojencami s HUNTs a my sme utocili na HF, tak hraci z ich aliancie branili HFkarov proti nasim utokom. Cant by vam mohol rozpravat, kto deffoval ucet Forced-to-fight, ked sa ece nevedelo, ze na nom hra Ackar HUNTsky div - Stránka 5 Icon_wink A preto mi je to luto - ze HUNTs dovolilo, aby tito smejdi kopali do diela, ktore malo byt nase spolocne HUNTsky div - Stránka 5 179770 ..ale opakujem - nevycitam to, je mi to skor luto a divim sa, ze to politicky cinne jadro acka prehliadlo a neriesilo.. HUNTsky div - Stránka 5 Icon_scratch ...teraz je to uz len plakacka nad rozliatym poharom mineralky a potvrdzovanie oneho klise, ze nememu mat nerozumie HUNTsky div - Stránka 5 334651


Nakonec mam z toho pocit, ze ludia na verejnom forku asi mali pravdu, ze nejestvuje spolocna vyhra dvoch autonomnych - navyse v zdravej miere patriotickych - aliancii... asi to bol len sen Bambula, mna, melca a par ackarov, ktori s melcom ako reprezentantom hunts stravili x-hodin denodenne na skype a vdaka jeho sarmantnej a vtipnej osobke dokazali vo svojich umysloch a srdci sklbit identitu oboch aliancii..
Návrat hore Goto down
mibo-mikoseptinex

mibo-mikoseptinex


Počet príspevkov : 360
Age : 49
Bydlisko : münchen
Registration date : 01.10.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimePo 21 september - 7:18

zaverecna rec...
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimePo 21 september - 7:33

Dobre si to napisala Iren ... snad len jedna moja poznamocka a sice, ze cely ten humbuk je podla mna len dielom xillera, ktory je ako hlavny stavitel HUNTov (a neviem ci nie aj jediny) sklamany z toho, ze nevyhralo dielo, ktoremu on osobne venoval tolko casu a usilia. Vidiet to aj z tych jeho tahov ked oznacoval stavitelov ako HUNT a A aby sa ostatne ally nahodou nezmylili, ked budu utocit na H@A. (Fakt mily a uprimny prejav spojenectva Smile ). Myslim, ze vacsina HUNTov to berie uplne normalne a sice, ze sme to tu vyhrali spolocne. A ak je niekto nastvany, tak len ludia, ktorych xiller presvedcil, ze nastvani byt maju.
Návrat hore Goto down
Mate 1




Počet príspevkov : 221
Registration date : 28.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeSo 26 september - 0:39

Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 1 október - 1:58

Ja ze som nespokojny? kolkokrat som pisal ze nepisem za seba ale za Hunts? ..mne je to kurva jedno ako to skoncilo kto to postavi ale povedzte to vsetkym huntakom

Mozem tu dat vypisy zo skype ako som tlacil nasim stavitelom do hlav ze sa da vyhrat spolocne s ackami co oni moc nechapali (aj to som tu uz pisal) ..este som ich chcel vyhodit pretoze neboli spokojny s tym ze postavi div red alebo wilo - oni chceli vyhrat sami a ja som bol ten kto im stale tlkol do hlav ze sme spojenci

Ako som NAPADOL vasich hracov havranku a koriho ?????????? Napisal som ze ste ich pribrali pricom mohli byt nebezpecni pretoze boli vo VEDENI u supera, nezvelicujeme trosku?

B nehrali uplne ziadnu rolu, DON znamenala pokoj v sektore bez narokov na listine vitazov zo ziadnej strany, bol to zly tah drzat s nimi spojko ale zrusit to ked sme stavali div a 90% defu bol v natarke bolo nebezpecne pre nase ofky !!!! nechapate ze? Obvinujete nas ze sme na vas nieco kuli spolu s B? HUNTsky div - Stránka 5 929828

a mskt ..nechcem teraz nejako ociernovat Melllona ale ver ze on so mnou zdiela rovnake nazory a povedal by som ze je nasrany este viac no nedava to moc najavo a keby bolo ...

navinav pis fakty nie tvoje nazory ok? ovplyvnujes ludi tvojimi zmyslenymi bludmi a potom sa toho kazdy chyta. Ja som stavitelov nerozdeloval ale FUN, keby si to riadne cital tak to tu najdes. A pre informaciu stavitelov nas bolo asi 8 z toho 3 aktivni, ja som prestal stavat 27.8. ked dsom odisiel na dovolenku a odvtedy som sa stavby nedotkol ani potom ako som sa vratil.
navyse tie urazky typu "reci 15 rocneho chlapca" si nechaj, ja tu nikoho neosocujem ani neurazam tak by som to poprosil aj od vas - aj to hovori o vasom charaktere

Teraz skusim popisat o co mi vlastne ide a z posledneho prispevku to aj vyplyva len vam to evidentne stale nedochadza. Vidite rozdiel medzi nasledujucimi 2 vetami?:

A. "Sorry my za nic nemozeme nemohli sme to cakat, ponukame nahradu."
B. "Sorry je to nasa chyba, ponukame nahradu."

Teraj si prejdite diskusiu a najdete jediny prispevok typu B. Stale sa len obhajujete pani neomylni ako za nic nemozete ale mate dovod sa obhajovat? Pisal tu niekto aspon naznakom ze tie utoky boli z vasej strany planovane? NIE.

xiller
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 1 október - 12:00

Xiller .... skus ma prosim ta citat pozorne. Vsetko som tu uz jasne opisal davno predtym, fakt staci len docitat cele clanky do konca a nemat pritom oci podliate krvou.

K tym tvojim vetam A a B len tolko, ze z obidvoch vyplyva to iste a sice, ze za to co sa stalo na seba berieme zodpovednost.

V obidvoch spravne pises, ze sme vam ponukli nahradu. Tym, ze sme vam ju ponukli sme vam jasne dali najavo, ze sa za to citime ciastocne zodpovedni. Pretoze ak by sme za to necitili ziadnu zodpovednost, tak by ste od nas ziadnu ponuku nahrady NEDOSTALI.

Rozumies tomu? Ja to uz fakt jasnejsie napisat nedokazem.
Návrat hore Goto down
Melllon

Melllon


Počet príspevkov : 71
Age : 45
Bydlisko : Žilina
Registration date : 03.03.2009

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 1 október - 16:49

aha takze tym ze ste nam ponukli nahradu si vlastne chcel napisat ze
citis zodpoevdnost ..no a ze ja potom pisem stylom "nemenu ani vlastna
mater nerozumie" ..a zodpovednost je jedna vec a uznanie chyby druha

a dosli sme na hlavny problem a to ze medzi vetami A a B nevidis rozdiel HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile)

sancho HUNTsky div - Stránka 5 951407 ostatni HUNTsky div - Stránka 5 698125 (nenasiel som grcajuceho smajlika) HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile

xiller
Návrat hore Goto down
navinav

navinav


Počet príspevkov : 429
Age : 43
Registration date : 29.09.2008

HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitimeŠt 1 október - 19:25

xiller ... nehnevaj sa ale tebe sa to v hlave neskutocne melie HUNTsky div - Stránka 5 929828 ... prestavam ti uz na tie tvoje hluposti odpisovat lebo by som tu asi zrusil nervy. HUNTsky div - Stránka 5 Icon_smile Sorry ale s takym zadubenym oponentom som sa este fakt nestretol. Jak kedysi povedal Einstein, ze vesmir a ludska hlupost su nekonecne, len tym vesmirom si nie je isty - tak to fakt plati HUNTsky div - Stránka 5 929828 Potom sa cuduj, ze sa ta pytam kolko mas rokov. BTW. stale si mi na to neodpisal HUNTsky div - Stránka 5 929828 HUNTsky div - Stránka 5 929828
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HUNTsky div - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HUNTsky div   HUNTsky div - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HUNTsky div
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: HUNTsky div-
Prejdi na: